Hakkımızda


 

                                              

Alıcı ile satıcının tek adreste buluşabileceği en hızlı, en güvenilir ve en kârlı ortamı sağlamak; Alacapazar'ın oluşumunda en belirleyici unsurdur. 

 

Alacapazar, bir web sayfası olmaktan öte bir “pazar yeri” niteliğindedir. Bu pazar yerinde Türkiye’nin her köşesi ile iletişim halinde olabilecek olan müşterilerimiz, aynı anda çok sayıda ürünü inceleyebilecek, alıcı ve satıcı ile iletişime geçebilecektir. Bu yapı sayesinde müşterilerimz kaliteli, güvenilir ve doğru ürünü; kolaylıkla seçebilecek ve alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilecektir.

 

E-ticaret sektörünün hızlı bir şekilde büyüdüğü dünyada, üreticiler ve satıcılar her geçen gün artan talepleri karşılarken, uygun, güvenilir ve etkili yollarla ürünlerini tüketiciye ulaştırmak istemektedirler. Alacapazar da uygun komisyon oranları, güvenilir ödeme yöntemleri ve etkili hizmet politikasıyla ürünleri ve hizmetleri direkt olarak üretici bağlantısı kurarak son tüketiciye ulaştırma gayesi içindedir. Bu hedefimizi gerçekleştirerek hem üreticilerin pazarlama işlerini kolaylaştıracak hem de alıcıların ürünlere daha uygun fiyat ile ulaşmalarını sağlayacağız.

 

Teknolojinin getirdiği yeniliklerle her geçen gün, ticaret engelleri aşılmaktadır. Ülkeler arasındaki sınırlar azalmakta, ticaret ağları tek tek engelleri aşmaktadır. Durum böyle olunca yakın gelecekte, e-ticaret sistemleri de uluslar arası kargo gibi bir takım alanların gelişmesiyle ve bu alanadaki maliyetlerin azalmasıyla ülke sınırlarını aşacak ve global boyuta ulaşacaktır. Alacapazar bu vizyona sahip bir eticaret sitesi olduğu için, Türkçe, İngilizce ve Arapça olmak üzere 3 dil desteği ile hizmet sunmaktadır. Bunun yanında turizm gelirleri bakımından yüksek gelire sahip Türkiye’de, gelişmiş dil desteği sayesinde, yabancı turistlere hitap edecek bir platform özelliği de sağlamaktadır.

 

Uygun komisyon oranları, güvenilir ticaret ve etkili bir pazar için siz de Alacapazar’a üye olun, hemen ticarete başlayın. 

                                         


 

 

 

Alacapazar © 2019 Tüm hakları saklıdır.

 

 

 

Alacapazar © 2022